Çetin Şişman Göreve Başladı

Çetin Şişman Göreve Başladı
  • 22.05.2018
  • 1.180 kez okundu

Geçtiğimiz günlerde Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevine vekaleten atanan Çetin Şişman göreve başladı.

9 Mayıs 2018 tarihinde Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş imzasıyla Malatya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Levent İskenderoğlu’nun yerine yine vekaleten atanan Çetin Şişman, görevine başladı. 17 yıl Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çeşitli okullarda edebiyat öğretmeni olarak görev yapan Şişman, 2010 yılından itibaren görevlendirme ile Malatya Valiliği Malatya Kitaplığı Projesi, 1. Malatya Anadolu Kitap ve Kültür Fuarı, 1. Malatya Uluslararası Film Festivali ve Malatya Okuyor Kampanyası’nda çeşitli kültürel ve sanatsal görevlerde bulundu.

Bu görevlerindeki çalışmalarından dolayı ‘Üstün başarı belgesi’ ile ödüllendirilen Şişman ayrıca 40’a yakın yayımlanmış eserde editörlük yaptı.

İha

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MALATYA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ GÖREVİNE VEKALETEN ATANAN ÇETİN ŞİŞMAN GÖREVE BAŞLADI. (İHA/MALATYA-İHA)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script