KONAKSPOR FUTBOL OKULU KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR

KONAKSPOR FUTBOL OKULU KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR
  • 18.06.2017
  • 1.819 kez okundu

Futbol dünyanın ve ülkemizin en popüler spor branşlarından biridir. İlgi çekiciliği ve çeşitli toplumlarda zevkle uygulanabilirliğinden dolayı geniş kitlelere mal olmuş, milyonlarca insanın ilgi odağı haline gelmiştir.
Futbol teknik, taktik ve kondisyon el gelişimin yanı sıra futbol oyunun daha zevkli hale gelmesi daha göze hoş gelen futbol oynanması ve en büyük zevk veren gol atılma. Futbol oyununda amaç gol atmaktır. Bunu başarabilmek için pek çok faktörler vardır. Kısaca oyuncunun yetenekleri, teknik-taktik özellikleri, kondisyon el durumları gibi faktörlerin yanı sıra antrenörün özelliği, çevre şartları da katılabilir.

Futbol her geçen gün gelişmektedir. İçinde bulunduğumuz bilim ve teknoloji çağındaki spor sahaları, malzemeleri, eğitim araçları v.b meydana gelen gelişmeler ile futbol daha bir ivme kazanarak değişim içerisine girmiştir. Futbol oyun sistemleri, teknik, taktik, kondisyon el hazırlıklar daha akılcı yöntemlerle uygulanır hale gelmiştir.
Haydi gençler Konakspor Futbol Okulu Kayıtlarımız Başlamıştır.

KAYIT BAŞLAMA TARİHİ : 26,06,2017
İdman günleri ve saat: Salı-Perşembe-Cumartesi 17,00 da
Müracaat : KONAKSPOR KULÜBÜ
Not : Kayıtlar Ücretsizdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script