Konakspor’da Alt Yapı ve Yaz Okulu

Konakspor’da Alt Yapı ve Yaz Okulu
  • 05.07.2017
  • 3.034 kez okundu

Malatya amatörünün renkli kulüplerinden olan Konakspor, altyapı ve yaz okulu çalışmalarının startını verdi.

Amatör futbolla mahalle kültürünü iç içe yaşatan Konakspor, liglerin sona ermesinin ardından altyapı ve yaz okulu çalışmalarına yöneldi. Kulüp, sporcuların tüm giderlerini ve malzemelerini karşılayarak, futbol eğitimi veriyor.

Konakspor Kulübünün Müdürü Ergin Turan, kulüp olarak çocukların spor yapmalarına imkan vermek amacıyla altyapı ve yaz okulu çalışmalarının startını verdiklerini ifade etti.

Turan, Malatya amatör futboluna renk katmak amacıyla yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını kaydederek, “Mahallemize stadımızın yapılmasının ardından çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırdık. Sahamızı sadece müsabakadan müsabakaya kullanmıyoruz. Bu sahada çocuklarımıza futbol eğitimleri de veriyoruz. Liglerin sona ermesinin ardından yaz okulu ve altyapı çalışmalarımızı başlattık. Bu kapsamda çocukların tüm giderlerini ve malzemelerini karşılayarak onlara futbol eğitimleri veriyoruz” dedi.

Kulüp olarak sportif etkinliklerin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de büyük önem verdiklerini dile getiren Turan, Konak’ta bulunan havuzda ücretsiz yüzme eğitimleri vereceklerini de sözlerine ekledi.

Ferdi DURDU, Yeni Malatya Gazetesi – Malatya Haber

 

konakspor1

konakspor 2

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script