Yaşlılar Ziyaret Projesi 8

Yaşlılar Ziyaret Projesi 8
  • 24.02.2018
  • 792 kez okundu

Horata eğitim derneğinin planlamış olduğu “yaşlıları ziyaret projesi”  8. olarak Yaşar KÖKTAŞ (Mamoşun Yaşı ı) amcayı ziyaret edildi.Yaşar amca banazı nın tarihçesini bizlerle paylaştı. Yaşar amcanın dedeleri banazıya ilk gelen kabinelerden birileri olduğunu bizlerle paylaştı. Yaşar amca  9-10 yaşlarında ki pehlivanlık hikayeleriyle ve banazının tarihçesiyle bizleri o eski günlere götürdü.Rabbim emeği geçenlerden razı olsun.

IMG-20180223-WA0034 2 3 45 6

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Hüseyin GÖKÇE diyor ki:

    Yaşlıları ziyaret Dinimizin bir emridir.Bu emri yerine getiren köyümün güzel insanlarına en kalbi sevgi ve saygılarımı iletiyorum.Gerçekten yaşlılarımızın yalnızlığını biraz olsun gidermek,hasbihal etmek,onları dinlemek,onların kalblerimizin bir yerinde olduklarını hatırlatmak,unutulmadıklarını ve hala saygı ve hürmetle onların sözlerinin dinlendiğini farkettirmek kelimeler yetmiyor,ne kadar muazzam bir şey,en önemliside çocuklarımıza bu davranışımızla güzel örnekler oluşturmak.Ayaklarınıza sağlık rabbim herbirinize sağlıklı,huzurlu uzun bir yaşam nasip eylesin,bu vesileyle de Yaşar aminin her iki ellerinden öper,sağlık ve afiyet içerisinde nice uzun yıllar temennisiyle,en kalbi sevgi ve şükranlarımı sunarım.

YORUM YAZ
hack 2018 cpanel alma cavdar59 sunucu root işlemi portsuz backconnect olma litespeed c1 bypass method cavdar599 litespeed config okuma cavdar59 hacklink shell script